Stäng

Logga in

Logga in med ditt användarnamn och lösenord.

Inloggning

Glömt lösenord?

Can't access your account?

Select your language

This page is available in the following languages:

    Välj din plats

    Kontakt


    Master Builders Solutions Sverige AB

    Metallvägen 42
    SE-195 72 Rosersberg
    Telefon +46 31 63 98 00
    Fax: +46 8 756 01 67

            
    Titel Namn E-post Telefonnr.
    General Sales ManagerTimm Dunemann timm.dunemann@mbcc-group.com+46 8 732 29 34
    Site Operations Manager & Supply Chain Planner Fredrik Schubert fredrik.schubert@mbcc-group.com
    +46 8 732 29 32
    Production ManagerFredrik Sundquist fredrik.sundquist@mbcc-group.com
    +46 70 617 60 98
    ADMIXTURE SYSTEMS
    Account Manager Peter Molander peter.molander@mbcc-group.com
    +46 70 583 98 47
    Account ManagerKent Olsson kent.olsson@mbcc-group.com​+46 70 816 10 96
    Account ManagerJan Kolmbäck jan.kolmback@mbcc-group.com​
    +46 70 240 80 51
    Account ManagerHenry Persson henry.persson@mbcc-group.com​
    +46 70 816 10 99
    Account ManagerPatrik Wåhlstrand patrik.wahlstrand@mbcc-group.com​​
    +46 73 421 27 56
    Technical ManagerMax Haxton​

    max.haxton@mbcc-group.com​​+46 70 816 10 93
    Customer Service Charlotte Danielsson charlotte.danielsson@mbcc-group.com
    ​+46 8 732 29 37
    ​Customer Service
    Omid Rahmani
    ​omid.rahmani@mbcc-group.com

    ​+46 8 732 29 37
    ​Customer Service
    ​Gabrielle Jansson
    gabrielle.jansson@mbcc-group.com
    ​+46 8 732 29 37​​
    UNDERGROUND CONSTRUCTION
    ​Sales Manager Underground Construction​Peter Månsberg peter.maansberg@mbcc-group.com​​
    ​+46 708 783 129
    CONSTRUCTION SYSTEMS

    Account Manager
    Construction Systems

    Sören Wingstrand soren.wingstrand@mbcc-group.com
    +46 734 212 752
    Account Manager
    Construction Systems
    André Mac-Donald andre.macdonald@mbcc-group.com+46 731 574 903
    Customer ServiceJohn Andersson john.andersso​n@mbcc-group.com​
    +46 8 732 29 41

    Din kommentar:

    Personuppgifter:

    * Fyll i dessa fält för att hjälpa oss med att behandla din fråga. Alla uppgifter som uppges kommer att användas för detta ändamål.
    Säljkonsulenterna

    Säljkonsulenterna

    Hitta en säljare nära dig