Stäng

Logga in

Logga in med ditt användarnamn och lösenord.

Inloggning

Glömt lösenord?

Can't access your account?

Select your language

This page is available in the following languages:

    Välj din plats

    ​​​Kontakt


    Master Builders Solutions Sverige AB

    Metallvägen 42
    SE-195 72 Rosersberg
    Telefon +46 (0)8 732 29 37​​​

            
    Titel Namn E-post Telefonnr.
    General Sales Manager
    Timm Dunemann timm.dunemann@mbcc-group.com+46 8 732 29 34
    Site Operations Manager & Supply Chain Planner Fredrik Schubert fredrik.schubert@mbcc-group.com
    +46 8 732 29 32
    Production Manager
    Fredrik Sundquist
    fredrik.sundquist@mbcc-group.com
    +46 70 617 60 98
    Customer Service
    Charlotte Danielsson
    charlotte.danielsson@mbcc-group.com
    ​+46 8 732 29 37
    Customer Service
    Omid Rahmani
    omid.rahmani@mbcc-group.com​
    +46 8 732 29 37
    Customer Service
    Gabrielle Jansson
    gabrielle.jansson@mbcc-group.com
    +46 8 732 29 37
    ADMIXTURE SYSTEMS​
    Account ManagerKent Olsson kent.olsson@mbcc-group.com​+46 70 816 10 96
    Account ManagerJan Kolmbäck jan.kolmback@mbcc-group.com​
    +46 70 240 80 51
    Account ManagerHenry Persson henry.persson@mbcc-group.com​
    +46 70 816 10 99
    Account ManagerPatrik Wåhlstrand patrik.wahlstrand@mbcc-group.com​​
    +46 73 421 27 56
    Technical Manager
    Max Haxton​
    max.haxton@mbcc-group.com​​+46 70 816 10 93
    ​Technical Specialist
    ​Sebastian ​Wåhlstrand​
    ​sebastian.wahlstrand@mbcc-group.com​​
    ​+46 72 993 02 90​
    UNDERGROUND CONSTRUCTION
    ​Sales Manager Underground Construction
    ​Peter Månsberg peter.maansberg@mbcc-group.com​​
    ​+46 708 783 129
    CONSTRUCTION SYSTEMS

    Account Manager
    Construction Systems

    Sören Wingstrand soren.wingstrand@mbcc-group.com
    +46 734 212 752
    Account Manager
    Construction Systems
    André Mac-Donald andre.macdonald@mbcc-group.com+46 731 574 903​​

    Din kommentar:

    Personuppgifter:

    * Fyll i dessa fält för att hjälpa oss med att behandla din fråga. Alla uppgifter som uppges kommer att användas för detta ändamål.