Lukk

Logg inn

Vennligst logg inn med ditt brukernavn og passord.

Logg inn

Can’t remember your accounts password?

Can't access your account?

Velg ditt språk

Denne siden er tilgjengelig på følgende språk:

    Velg sted

    Kontakt

    ​Master Builders Solutions Norway​ AS
    NO-2120 Sagstua
    Tlf. +47 629 70 020

    Kundeservice
    Tlf. +47 988 4 2284
    bestilling-NO@masterbuilders.com​​​

    ​​​​​
    Stilling Navn E-post Telefonnr.
    Underground Construction
    Tor AndreassenSales Manager 
    Underground ​Construction
    Tor Andre Andreassen tor-andre.andreassen@masterbuilders.com+47 950 86 134
    Jan Ivar Grinden
    ​​Account Manager
    Undergr​​ound Construction​
    ​Jan Ivar Grindenjan-ivar.grinden@masterbuilders.com​+47 908 25 900
    Roar Oppi
    ​Technical Sales Support
    Roar Oppi roar.oppi@masterbuilders.com+47 480 41 566
    Martin Pettersen
    ​Technical Sales Support
    ​Martin Pettersen
    martin.pettersen@masterbuilders.com

    ​+47 981 16 207
    ​​​ ​​Admixture Systems
    Sveinar Myklebust
    Senior Account Manager ​& Concrete Technician
    Admixture Systems
    Sveinar Myklebust sveinar.myklebust@masterbuilders.com
    +47 468 24 968
    Sondre Moe Pekeberg
    Account Manager & ​Technical Support
    Admixture Systems​
    Sondre Moe Pekeberg
    sondre.pekeberg@masterbuilders.com​​​+47 477 14 357
    Max Haxton
    ​Technical Manager Sweden & Norway
    ​Max Haxton
    max.haxton@masterb​uilders.com​
    ​​​+46 70 816 10 93​
    ​​​​
    Timm Dunemann
    ​General Sales Manager
    Timm Dunemann
    timm.dunemann@masterbuilders.com
    ​​​+46 76 724 52 36​

    Din kommentar:

    Personlige opplysninger:

    * Fyll ut disse feltene for å hjelpe oss med å behandle din forespørsel. Alle adressedata som oppgis, vil kun bli brukt til dette formålet.
    Salgskonsulenter

    Salgskonsulenter

    Finn en salgskonsulent i nærheten av deg